Asi každý z nás řeší při odjezdu na dovolenou zabezpečení svého domu. Na internetu je řada rad a návodů, jak se chovat, jak si zajistit vybírání schránky (pokud vám ještě kromě letáků v dnešní době něco chodí), jak nedávat veřejné příspěvky na sociální sítě, atd.

Všechny tyto rady jsou skvělé, ale to nejlepší zabezpečení je vždy od profesionálů. Ať už potřebujete zabezpečit dům, byt, garáž, kancelář nebo chatu máme pro vás tu správnou nabídku.

Zabezpečení
domu už dnes dávno není o krabičce za dveřmi, kam zadáte heslo a v případě, že se k vám pokouší někdo dostat, začne houkat alarm, který vám způsobí minimálně šok. Přes zabezpečovací systémy dnes můžete ovládat otevírání garážových vrat, automatické zavlažování trávníku, rozsvěcení světel v domě nebo na příjezdové cestě, stahování žaluzií, vyhřívání bazénu, či ovládání topení v domě. A to vše navíc v podstatě odkudkoliv. V mobilní aplikaci, v počítači, dálkovým ovládáním nebo na panelu v domě.

Vše vidíte jasně, přehledně a ihned. Potřebujete vědět, jakou teplotu máte doma a případně zatopit, než přijedete z práce domů? Není problém. Vzpomněli jste si na dovolené, že ten trávník před domem by potřeboval zalít? Stačí jedno kliknutí a vrátíte se do svěží zeleně.

To jsou jistě pěkné představy a pro spoustu z nás stále tak trochu sci-fi, ale to, o co nám skutečně jde je pocit bezpečí. Systémy jsou napojené na nejmodernější pult centrální ochrany, kde operátoři 24 hodin denně vyhodnocují zprávy z vašeho alarmu a v případě potřeby vás kontaktují a vyšlou zásahovou jednotku k vašemu střeženému domu. Nemusíte se tedy obávat, ať jste doma nebo na cestách či u moře.

Naše montáž je vysoce profesionální, naši pracovníci prochází pravidelným školením, zajistíme také poradenství a servis v případě nutnosti.